WRC 8 ohlásené, vyjde na jeseň

WRC 6
Prvým výrazným herným ohlásením roka 2019 je pokračovanie rally závodov od štúdia Kylotonn Games. Po dvojročnej odmlke sa séria vráti s pokračovaním WRC 8, tentoraz aj na Switch.

Dvojročnú pauzu využili vývojári na to, aby sa zamerali na čo najväčšie množstvo feedbacku z predošlých hier. Zahŕňa to lepšiu grafikuviac technických trás a lepší režim kariéry. Rovnako tak sa hra dočká noviniek ako sú dynamické počasie či vylepšená fyzika. Špeciálne kvôli dynamickému počasiu si tak profesionálni jazdci budú musieť správne prispôsobiť auto na nadchádzajúci závod. V neposlednom rade to teda pridáva na realizme.

Hra vynechá tohtoročnú sezónu a bude sa sústrediť rovno na WRC 2019, ktorú poznamená aj návrat 6-násobného svetového šampióna Sébastiena Ogiera z Citroën Racingu, jeho kolegu Esapekka Lappiho a rovnako sa vráti Toyota s trojicou závodníkov: Jari-Matti Latvala, Kris Meeke a Ott Tänak budú späť. Samozrejmosťou je aj prítomnosť legendy Sébastiena Loeba, tentoraz jazdiaceho pod Hyundai Motorsport spolu s Thierrym Neuvillom, Andreasom Mikkelsenom, Danim Sordom. Napokon, tím M-Sport Ford bude v hre stelesnený Elfynom Evansom a Teemu Suninenom.

Ako sa dalo čakať, WRC 8 prinesie aj disciplíny WRC 2 a Junior WRC. Celkovo ponúkne 100 tratí v 14 krajinách sveta. To všetko v septembri/září 2019.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *