Kotaku: Ďalší Assassin’s Creed bude o vikingoch

Assassin's Creed Rogue

Ubisoft je jedným z mála vývojárov, ktorý dáva priamo do svojich hier easter eggy odkazujúce na chystané projekty. Takto sme sa už v Black Flag dozvedeli o možnosti staroegyptského dielu.

Najnovšie sa objavil možný náznak budúcnosti série Assassin’s Creed v The Division 2, kde sa na plagáte v lokalite Potomac Event Center nachádza plagát upozorňujúci na výstavu s tématikou Valhally. Na tom by nebolo nič zaujímavé, keby na plagáte nepózoval viking s rajským jablkom v ruke.

Publicista Jason Schreier z portálu Kotaku však nezávisle na špekuláciách na internete tvrdí, že Ubisoft plánuje naozaj v roku 2020 uviesť na trh Assassin’s Creed zasadený na ďaleký sever a má sa venovať Vikingom. Server údajne už pred pár mesiacmi získal informácie o tom, že projekt má krycí názov Knigdom a odohrávať sa bude na severe a Assassin’s Creed v starovekom Ríme sa nekoná.

Zdroj: Kotaku

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *