Xbox One S bez diskovej mechaniky s tromi hrami bude stáť 230€

Xbox One S All-Digital

V súčasnosti očakávame vydanie nového Xbox One S bez diskovej mechaniky, ktorý by hneď v balení ponúkol prístup k trom hrám a 1TB pevnému disku.

Predstavenie tejto konzoly očakávame počas Inside Xbox epizódy 16. apríla/dubna 2019, kedy by sme sa mohli snáď niečo dozvedieť aj k Age of Empires, ako sme mali už pri minulej epizóde. Nové informácie ku konzole teraz ponúkol nemecký portál Winfuture.de, ktorý zároveň získal rendery krabice aj konzoly samotnej.

Portál potvrdzuje, že konzola vyjde v máji/květnu 2019 s maloobchodnou cenou 229,99€. Pôjde teda o cenu, za ktorú si môžete teraz kúpiť normálne, diskové verzie konzoly v akcii v Brlohu/JRC. Balenie Xbox One S All-Digital Edition ponúkne kódy na stiahnutie troch hier: Minecraftu, Sea of Thieves a Forzy Horizon 3.

Konzola by sa podľa špekulácií mala začať predávať 7. mája/května 2019.

via Winfuture.de

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    Pridrahé. Viac nemám čo dodať. Vyhodiť 3 hry, ktoré si každý vie kúpiť čo bude chceieť a dať cenovku 149 eur, aby to malo nejakú predajnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *