Frostpunk mieri na Xbox One: Mrazivá survival stratégia konečne na konzoliach

frostpunk na xbox one

Úžasná sociálna stratégia Frostpunk, kde teplo je všetko, ovládla minuloročné PC predaje, bola nominovaná na cenu Bafta a získala mnoho ocenení. Tá bola dnes ohlásená na Xbox One. Dočkáme sa jej ešte toto leto.

Aby sme sa pochválili, toto info sme na Xboxeri priniesli už rok dozadu, kedy sa ešte len čakalo na možnosť ovládania s myšou a klávesnicou.

Hra je založená v alternatívnom post-apokalyptickom svete v ukrutných mrazoch. Survival stratégia od teba očakáva premyslené rozhodnutia, aby si obyvateľov svojho mesta udržal nažive pomocou relatívneho tepla. Ide o sociálne chladné rozhodnutia, kedy toho pre vyššie dobro musíš obetovať naozaj veľa. Je na tebe či bude fungovať detská práca alebo sa napríklad zbavíš dôchodcov.

Frostpunk pochádza od našich poľských susedov a počas jeho trónenia na PC bol pravidelne aktualizovaný free updatmi. Toto nám trošku schladí leto, tešíme sa. ❄

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *