Frostpunk, Tekken 7 a ďalšie hry mieria do Xbox Game Passu na konzoly a PC

Microsoft dnes oznámil celkom päť prídavkov, na ktoré sa môžu tešiť predplatitelia služby Xbox Game Pass na Xbox One a na PC v najbližších dňoch.

Spoločnosť oznámila, že už v blízkej budúcnosti sa môžu hráči na PC aj na Xbox One tešiť z kritikmi oceňovaného survivalu a manažmentovky v jednom, Frostpunk. Hra od polského štúdia 11 bit studios si získala srdcia kritikov aj hráčov jedinečným skĺbením dvoch žánrov. Ako vládca posledného mesta na Zemi v novej dobe ľadovej musíte udržať svoju civilizáciu nažive a to aj za cenu rastúcej nespokojnosti obyvateľstva. Predsa len, časy blahobytu sú dávno preč a akonáhle zahynie aj ten posledný človek, je koniec. Naozaj.

Xbox Game Pass Console Január 2020 Tekken 7, Frostpunk a Sword Art Online: Fatal Bullet

Na PC zatiaľ dátum pridania oznámený nebol, ale na Xboxe to bude už 9. januára/ledna, kedy sa do ponuky pridá ďalšia hra so zameraním na survival. Tentoraz je to konzolová záležitosť Sword Art Online: Fatal Bullet, v ktorje sa zhostíte postavy v nehostinnom svete smrteľne chytľavej MMO Gun Gale Online. Tak chytľavej, že ak sa z hlavy pokúsite strhnúť headset alebo vašu hernú postavu zabijú, zomriete aj v skutočnosti. Ak teda žijete v kreslenom svete mangy. Očakávajte rozsiahle mapy a tradičný japonský systém súbojov, vylepšujte svojho avatara, plňte príbeh a v neposlednom rade môžete zažiť aj co-op a PvP. Viac v našej recenzii.

16. januára/ledna si xboxeri budú môcť stiahnuť Tekken 7. Momentálne jediný diel Tekkenu na súčasné generácie, ale na Xbox One jedna z troch hrateľných hier z tejto série. Môžete si totiž zahrať aj Tekken Tag Tournament 2 a Tekken 6 zo spätnej kompatibility. Navyše, 6-ka je tento mesiac dostupná zadarmo na stiahnutie pre užívateľov zlatého členstva Xbox Live Gold, a to až do 16. januára/ledna. Aby som ale neodbiehal, Tekken 7 sa vrátil na Xbox s vylepšenou grafikou a aktívnou DLC podporou s množstvom postáv a viacerými Season Passmi. Samozrejme, že recenzia nemôže chýbať.

V priebehu mesiaca tiež môžu hráči na PC očakávať hru FTL: Faster Than Light. V tejto strategickej adventúre aj vy budete kapitánom. Dostanete vlastnú vesmírnu loď a spolu so svojou družinou sa pokúsite zachrániť galaxiu. Pamätajte ale, že galaxia je obrovská a vy žiadnu druhú šancu nedostanete, pretože ste… no, postrádateľní…

Xbox Game Pass PC Január 2020 Frostpunk a FTL: Faster Than Light

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *