Darksiders Genesis mení žáner a približuje príbeh štvrtého jazdca

THQ Nordic práve oznámilo pokračovanie série Darksiders, ktoré nesie meno Darksiders Genesis. Už sme sa streteli s tromi jazdcami apokalypsy – Vojnou, Smrťou a Hnevom. Všetkým je preto jasné, že ďalšie pokračovanie prinesie dej posledného jazdca – Konflikt.

Fanúšikom série je známe, že THQ sa snaží u každého jazdca meniť štýl hry a spraviť tak jednotlivé hry jedinečnými. V krátkom, minútovom traileri, nám však bol predstavený gameplay a tentoraz bude absolútne iný ako v predošlých hrách: S pohľadom tretej osoby sa môžeme rozlúčiť, Darksiders Genesis bude na štýl Diabla. Nám, alebo aspoň mne, zostáva dúfať, že THQ nechce týmto dielom zakončiť Darksiders sériu a že pôjde len o medzihru, ku ktorej neskôr dostaneme plnohodnotný príbeh Strifea z pohľadu tretej osoby, ako to bolo u predchádzajúcich dielov.

Dátum vydania zatiaľ nie je známy, v traileri ale boli uvedené platformy, na ktoré hra vyjde: Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Steam a Google Stadia. Nechajme sa prekvapiť, ako to celé dopadne.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, mám 18 a som z BA. Hráčom budem v januári 6 rokov, začal som a vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako vyzerá. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické a čisto RPG hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock. Ak by vás náhodou zaujímal steam, tak tam mám nametag: Hella, alebo toto je moja koncovka profilu: /id/Hidan-kun/

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Žádné hře se zatím nepodařilo navázat na Diablo II (snad jen PoE), třeba to Darksiders vyjde…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *