Sea of Thieves dosiahlo 8,4 miliónov hráčov, rozdáva Halo skin

Sea of Thieves Spartan Ship Set

Sea of Thieves sa na E3 konferencii ako takej neukázalo, ale bolo mu venovaného dostatok priestoru v špeciálnej Inside Xbox epizóde, kde sme sa dozvedeli o hre pekné zaujímavosti.

Jednou je, že hra po vydaní Anniversary Update dosiahla 8,4 miliónov hráčov celkovo, čo zahŕňa jednak hráčov z Game Passu a jednak hráčov, ktorí si hru kúpili. Okrem toho, dva milióny hráčov pribudli práve po vydaní spomínaného výročného updatu, ktorý priniesol do hry príbehovú líniu Tall Tales, Arena mód, rybolov a ďalšie novinky. Zaujímavosťou je aj, že v čase vydania (marec/březen 2018) hra doiahla 283 000 aktívnych hráčov na PC a 1,7 milióna na Xbox One, ale viac ako polovicu z tohto čísla tvorili hráči, ktorí si aktivovali 14-denný bezplatný Game Pass.

Okrem toho Rare do zajtra rozdáva Halo Spartan Ship Set sadu itemov a môžete si tak vytvoriť pirátsku loď, akej by sa neštítil ani sám Master Chief. Stačí, aby ste si zahrali hru.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár