Ancestors Legacy má konečne dátum vydania na Xbox One

Ancestors Legacy

Poľskú real-time stratégiu Ancestors Legacy zasadenú do obdobia raného stredoveku sme recenzovali ešte minulý rok, kedy vyšla na PC. Teraz však vydavateľ 1C Entertainment oznámil dátum vydania na Xbox One.

Hra vychádza na Xbox One 13. augusta/srpna 2019, kedy zároveň vyjde (k nášmu prekvapeniu) aj na PS4. Stratégia však bola vyvíjaná primárne pre Xbox, takže od samotného začiatku bola navrhnutá tak, aby sa dala hrať pohodlne aj s použitím gamepadu. Aby vývojári dodržali sľub, ovládanie bolo testované celé dva roky a či sa im to podarilo, sa dozvieme už o pár týždňov.

Konzolisti sa môžu vďaka Ancestors Legacy tešiť na kvalitný RTS zážitok obsahujúci taktické súboje, budovanie svojho mesta, historický storyline, striedanie dňa a noci, ako aj moju najobľúbenejšiu vychytávku: akčnú kameru, s ktorou sa doslova ponoríte do boja. Čo sa vizuálov týka, vývojári sľubujú na Xboxe rovnaký zážitok ako na PC. V hre hráte za štyri frakcie: Vikingov, Angosasov, Germánov a Slovanov.

Ancestors Legacy pre Xbox One bude stáť 34,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. domcub píše:

    je ancestors legacy na xbox one v CZ jazyku?

Pridaj komentár