Microsoft vyvíja dve verzie xCloudu: Anthem a Yarnell

Zdá sa, že Microsoft riešil každý pripravovaný Xbox produkt v dvoch podobách. Okrem nových konzol (z ktorých ostala iba jedna) mal MS chystať aj dve verzie xCloudu.

Respektíve, mal pracovať s dvomi verziami hardvéru. Prvá verzia má meno Anthem a jedná sa o prvú generáciu xCloud hardvéru, ktorá je postavená na konzolách Xbox One S. Je to vlastne ten xCloud, ktorý sa dá testovať už dnes.

Chystá sa však aj druhá generácia hardvéru, ktorej detaily nie sú v tejto chvíli známe, no mala by byť o niečo lepšia oproti Anthemu. Poznáme však aspoň jej meno: Yarnell. Zmienky o oboch hardvéroch sú ukryté hlboko v kóde, ktorý má hrám pomáhať definovať, na akom zariadení bežia. Detaily nie sú jasné, avšak Yarnell sa môže odlišovať úložiskom a sieťovým pripojením, ktoré musí byť na serveri predsa len rýchlejšie.

via Thurrott

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *