The Initiative hľadajú skúseného animátora na kinematické cutscény

Xbox The Initiative

The Initiative ako jedno z mnohých štúdií rodiny Xbox Game Studios je obklopené obrovským tajomstvom. Netušíme, na čom pracujú, ale zjavne pôjde o veľkolepú príbehovú hru.

V štúdiu totiž pracuje množstvo bývalých vývojárov zo štúdií Naughty Dog (Uncharted, The Last of Us) a Sony Santa Monica (God of War), ale aj zo štúdií typu Rockstar Games. Najnovšie toto štúdio vyvesilo pracovnú ponuku, podľa ktorej hľadajú profesionála na pozíciu Senior Gameplay Animator, čiže vrchného animátora cutscén. Pre štúdio je dôležité, aby mal animátor veľké skúsenosti a vyznal sa do kinematografie, poznal vizuálny filmový jazyk a prácu s kamerou. Takisto sú dôležité skúsenosti s animáciami tváre a synchronizáciu pier.

Z tejto ponuky je jasné, že hra, na ktorej štúdio pracuje, má ponúknuť kvalitné cutscény navrch gameplayu. S vysokou pravdepodobnosťou tak pôjde o singleplayerovú AAA hru, ktorá by sa kvalitami mohla rovnať práve hitom tejto generácie, akými boli napríklad God of War, The Legend of Zelda: Breath of the Wild alebo The Last of Us. Faktom však je, že túto hru uvidíme až na Project Scarlett.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *