Tekken 7 s novými postavami: Prichádza Season Pass 3

Tekken 7

Tekken 7 vyšiel pred neuveriteľnými 4 rokmi, no dodnes je aktívne hrávaný. Po druhom Season Passe, ktorý priniesol 6 nových postáv uzatvorených Neganom z The Walking Dead sa do ringu chystá ďalší.

Season Pass 3 prinesie ďalších 6 nových postáv počnúc egyptsky spirituálnou Zafinou už v septembri (září). Ak si pamätáš na Tekken 6, práve Zafina strážila obrovského bossa hry, Azazela. Momentálne získala jeho orb a tak aj niektoré schopnosti.

Tekken 7 Season Pass 3 timeline
Timeline Tekken 7 Season Pass 3

Úplne nová postava, v poradí druhá, je pripravená na zimu tohto roka. Vychillovaný a s rukami obratný Leroy Smith si protivníkov vybaví ručne-stručne s krásnymi bielymi dredmi, ako keby si odbehol z nahrávacieho štúdia.

Season Pass 3 bude pokračovať s ešte ďalšími 4-ma novými postavami až do jari 2020. Ak budeš po lete na sucho, free update do hry prinesie nové chvaty, ukazovateľ štatistík, vylepšené UI, rozšírený Practice mód a replaye a tipy.

Cenu Season Pass 3 odhadujeme na 30 eur. Začínajúc Zafinou sa naň môžeš tešiť už v septembri (září).

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *