Čo bude ďalej s Anthem?

Anthem

BioWaru v prípade hry Anthem takmer vôbec nešla karta. Hra síce vyšla, no mala technické nedostatky, Cataclysm event bol v nedohľadne a sezónny plán Aktov sa nepodarilo dodržať.

Hra, o ktorej si EA myslelo, že bude zabijakom Destiny, sa najčerstvejšie objavila v EA Access Vault. A štúdio BioWare zverejnilo, čo môžeme očakávať v budúcnosti. V prvom rade môžeme očakávať definitívny koniec aktovej štruktúry updatov. BioWare ju najprv odstránilo z webu, vďaka čomu sa objavili špekulácie, že EA začne udržovať Anthem na prístrojoch a post-launch vývoj definitívne končí.

Šéf live service Chad Robertson vraví, že štúdio sa plánuje po zvyšok roka sústrediť na sezónne updaty so zábavnými tematickými eventami. Hra tak v najbližších mesiacoch ponúkne rôzne zábavné výzvy a úlohy, inšpirované možno aj napríklad halloweenom. Vzorom pre tieto eventy má byť predovšetkým Cataclysm event.

Pokiaľ ide o opravy, v štúdiu majú dedikovaný tím, ktorý na základe spätnej väzby z Cataclysm a aj z Public Test Serveru pripravuje rôzne opravy vo Versus. Na základe Cataclysm eventu sa tiež hra dočkala úprav na základe menších aj väčších zmien ekonomiky, pridania dodatočných druhov loot boxov, pridanie tipov na načítavaciu obrazovku a lepšej grafiky s finálnym skóre.

Anthem Map Size

via BioWare

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Anthem (a prakticky celá EA) je mi u zádele…

Pridaj komentár