Nové figúrky Zaklínač potešia všetkých fanúšikov série

The Witcher 3 | Zaklínač 3

Geralt v mačacej zbroji a konečne nechýba ani Regis.

REKLAMNÝ PRÍSPEVOK: Fanúšikovia zaklínačskej ságy by už pomaly mali vypratať poličky a chystať si miesto pre nové figúrky. Preslávený výrobca Dark Horse prináša novú štvoricu figúrok, z ktorých jedna je naozaj špecialitka.

Geralt v mačacej zbroji nadchne originálnym vzhľadom a hlavne parádnou kušou. Nádherná Ciri tentokrát obliekla alternatívny kostým z DLC, ktorý jej síce neochráni pupok, ale o to väčšiu urobí parádu. To isté platí pre Yennefer v alternatívnom DLC kostýme, v ktorom elegantne ozdobí každú poličku. Trojicu dobre známych postáv prvýkrát dopĺňa aj Regis.

Ako prvá figúrka z univerza Zaklínač hier má Regis výmenné časti. Môžete si ho teda vystaviť ako bežného smrteľníka, alebo prehodiť pár častí a urobiť z neho obávaného vyššieho upíra, ktorým v skutočnosti je. Prípadne môžete obe časti kombinovať. Fantázii sa medze nekladú ?

Nová zbierka figúrok je skladom zatiaľ iba na GameExpres.sk, kde okrem figúrok nájdete aj herné oblečenie (mikiny, tričká, šiltovky aj ponožky) a doplnky inšpirované Zaklínačom.

Aktuálna kolekcia Zaklínačských tričiek prináša novinku, kde tričko má z prednej strany len malý motív loga Zaklínača, zatiaľčo na chrbte je veľký Geralt alebo Ciri a navyše tieto postavy v tme svietia. Okrem pánskych máme niekoľko tričiek aj pre ženy, ktoré majú rady hru, knihy alebo nový seriál.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *