Age of Mythology: Extended Edition dostalo nový patch

Po úspechu HD reedícií Age of Empires z dielne Forgotten Empires sme sa dočkali vynovenej verzie Age of Mythology, tentoraz z dielne Skybox Labs.

Ide o štúdio, ktoré dlhodobo a aktívne vypomáha Microsoftu s jeho projektami. V portfóliu tohto štúdia nájdeme zrušený Project Spark, datadisky pre Age of Empires II: HD Edition, remastre AoE: Definitive Edition a Rise of Nations: Extended Edition, Minecraft na PS4 a Switch, updaty pre Minecraft, Halo 5: Guardians, Halo 5 Forge a Halo Infinite.

Age of Mythology: Extended Edition
Age of Mythology: Extended Edition
Developer: SkyBox Labs, Ensemble Studios
Price: 27,99 €

Hoci ide o výpomocné štúdio, má vo svojej ponuke slušné portfólio vecí, na ktorých pracovalo a neprekvapilo by nás, keby Microsoft toto štúdio skôr či neskôr kúpil. Štúdio tento rok vydalo hru Stela na spôsob Limbo, dostupnú len pre Apple Arcade a Xbox One. V minulosti vydali aj hru Tastee: Lethal Tactics pre PC.

V roku 2014 štúdio vydalo Age of Mythology: Extended Edition, ktorá neobsahovala len datadisk The Titans, ale tiež sa dočkala datadisku s čínskou mytológiou Tale of the Dragon. Okrem toho sa hra dočkala viacerých vylepšení vrátane podpory Steamworks a Twitchu, natívnej podpory širokouhlých displejov a tiež vylepšenej vody a osvetlenia.

Hra práve v týchto dňoch dostala update 2.7, ktorý prináša množstvo opráv chýb – niektorých väčších, iných menších. Opravený bol okrem iného aj bug so schopnosťou Lure, ktorý umožňoval hráčom získať neobmedzené suroviny. Vývojári tiež dodávajú, že táto aktualizácia bude na dlhší čas poslednou, ktorú hra dostane.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár