Ninja Theory ohlasuje experimentálny titul Project: Mara

Ninja Theory sa, čo sa vývoja exkluzivít pre Xbox, naozaj rozbehlo. Štúdio už o pár mesiacov vydá svoju multiplayerovku Bleeding Edge pre Xbox One a PC, v ktorej si zahráme piati proti piatim v zábavných arénach.

Okrem toho už štúdio oznámilo svoj prvý titul Senua’s Saga: Hellblade II pre nový Xbox Series X a PC. Tretím pripravovaným projektom z dielne Ninja Theory je práve ohlásený Project: Mara, ktorý je ale skôr menšou experimentálnou záležitosťou, než niečím, čo by dosahovalo kvalít AAA produkcie.

Má ísť o projekt, na ktorom chce Ninja Theory skúšať nové spôsoby rozprávania hororového príbehu. Postavený bude na reálnom svete, na dôveryhodnej reprezentácii mentálneho teroru, hĺbkovom výskume problematiky a skutočných zážitkoch skutočných ľudí. Výsledkom je zistiť, ako by mohli mať hororové hry realistický dopad na hráčov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Zajímavé… a už se těším na vyzkoušení (Game Pass)

Pridaj komentár