Už budúci mesiac začína beta Age of Empires III: Definitive Edition

Nie je žiadnym tajomstvom, že nás tento rok čaká vydanie Age of Empires III: Definitive Edition, otázniky ale viseli nad tým, čo môžeme od remastru čakať. Predsa len, už na svoju dobu sa AoE 3 radikálne odlišovalo od predošlých hier grafikou, gameplayom aj technickým spracovaním a jeho kvality si vieme užiť aj dnes.

Štúdio World’s Edge zodpovedné za vývoj definitívnych edícií AoE na oficiálnom fóre zverejnilo prvé informácie o chystanej bete, ktorá začína už vo februári/únoru. Teraz však nebude prebiehať jeden veľký betatest s prístupom k celej hre, testovanie bude rozdelené na niekoľko eventov, kde každý sa bude sústrediť na iné aspekty hry. Raz to bude multiplayer, inokedy kampaň a tak ďalej. Tie najväčšie uzavreté bety budú čisto multiplayerové a začnú začiatkom budúceho mesiaca. Tím chce do testovania pozvať najprv fanúšikov pôvodného Age of Empires III. Počet pozvánok do beta testov bude veľmi obmedzený, postupne sa ale bude rozširovať.

To ale neplatí o betateste kampane. World’s Edge jasne povedalo, že vývojári chcú pre túto časť hry čo najviac užitočného feedbacku a preto bude beta kampaň prístupná iba pre veľmi malé množstvo hráčov a obsahovať bude len zopár misií.

Aby ste získali šancu zúčastniť sa beta testu, musíte aktualizovať svoj profil na stránke Age Insider programu a musíte spoločnosti odoslať svoje DXDiag hlásenie z počítača. Na to, aby hra bežala, potrebujete 8GB RAM, 2GB grafickú kartu (stačí Intel HD 4400), DirectX 11 (D3D11) a Windows 10 (64-bit). Aby ste získali možnosť zúčastniť sa testu, informácie na svojom profile musíte aktualizovať do 28. januára/ledna.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár