Microsoft spustil predobjednávky na Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons

Okrem toho, že dnes Microsoft oznámil odklad dátumu vydania Minecraft Dungeons na 26. mája/května, spoločnosť zahájila predobjednávky na Xbox One, PC, PlayStation 4 aj na Nintendo Switch. Hra bude dostupná vo dvoch edíciách.

Základná edícia Minecraft Dungeons bude dostupná za 19,99€ na všetkých platformách. Na Xbox One a počítačoch s Windows 10 bude dostupná v rámci služby Game Pass v deň vydania. Na rozdiel od ostatných hier od Xbox Game Studios, Minecraft Dungeons nemá podporu Xbox Play Anywhere. Teda je to rovnaké ako pri základnom Minecrafte, ktorý si hráči musia zakúpiť osobitne na každú platformu.

Okrem toho bude k dispozícii aj vyššia Hero edícia hry dostupná za 29,99€. Jej súčasťou je balíček Hero Pass obsahujúci dva hráčske skiny, sliepku (pet), hrdinský plášť a prístup k dvom DLC sadám, ktoré vyjdú neskôr. Inak povedané, je to Season Pass s niekoľkými bonusmi.

Hra pri vydaní nebude podporovať cross-platform multiplayer, ale neskôr by mal byť dostupný pre všetky štyri platformy. Pri vydaní tak bude podporovať buď gaučový co-op pre štyroch alebo online multiplayer, avšak bez matchmakingu: hra je postavená čisto na pozývaní kamarátov. Každý gameplay bude jedinečný. Podobne ako pri klasickom Minecrafte, aj tu budú svety procedurálne generované, aj keď misie sú predpripravené.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár