Assassin’s Creed Valhalla ohlásený, dostupný bude v 5 edíciách

Okrem toho, že Ubisoft ukázal nový Assassin’s Creed Valhalla, odhalil aj to, v akých edíciách si ho budeme môcť kúpiť. A že ich rozhodne nebude málo!

Všetko samozrejme začína štandardnou edíciou, ktorá bude dostupná na všetky podporované platformy a ponúkne iba základnú hru. Vlastne ešte ponúkne predobjednávkový bonus v podobe misie The Way of the Berserker. V nej sa pridáte k legendárnemu nórskemu berserkovi na jeho púti za pomstou.

Ďalšou edíciou k mání bude Gold edícia, ktorá okrem základnej hry a predobjednávkovej misie ponúkne Season Pass. Ten má ponúknuť epický nový obsah vrátane nových lokácií a výbavy, ako aj novú príbehovú misiu dostupnú pri vydaní.

Okrem Gold edície, dostupnej vo fyzickej aj krabicovej forme, môžu hráči očakávať Gold Steelbook edíciu, ktorá okrem toho všetkého, čo som napísal hore, ponúkne ešte steelbook.

Nasleduje Ultimate edícia, ktorá obsahuje základnú hru, Season Pass, predobjednávkový bonus a Ultimate Pack, ktorý obsahuje exkluzívnu sadu itemov. Táto edícia bude dostupná aj v rámci Uplay+ predplatnej služby.

Korunu tomu nasadí Zberateľská edícia, ktorá obsahuje základnú hru, Season Pass, Ultimate Pack, no neobsahuje steelbook zo zlatej edície. Myslíme si ale, že to bohate vykompenzuje zberateľský steelbook, soundtrack na CD, certifikát pravosti, tri litografie a dve sochy hlavnej postavy. Tá sa volá Eivor a dostupná bude buď ako muž (5cm soška) alebo žena (30cm socha).

Samotná hra je vo vývoji pre Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5, Google Stadia a exkluzívne na Epic Games Store a Uplay.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Bez češtiny to hrát nebudu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *