Bandai Namco ohlásilo Scarlet Nexus pre Xbox One a Xbox Series X

Scarlet Nexus

Bandai Namco dnes oznámilo novú RPG značku Scarlet Nexus od vývojárov série Tales of, do ktorej patrí aj ikonická Tales of Vesperia.

Nová JRPG sa odohráva v ďalekej budúcnosti v meste New Himuka. V budúcnosti bol objavený nový psyonický hormón v ľudskom mozgu, ktorý dodal ľuďom výnimočné schopnosti a zmenil svet, ako ho poznáme. No spolu s prechodom ľudstva na vyšší evolučný stupeň sa vo svete objavili aj noví mutanti Iní, ktorí vzostúpili z nebies a živia sa ľudskými mozgami.

Táto hrozba je odolná voči bežným konvenčným zbraniam a tak prišiel rad na nových psychokinetických vojakov. Vy, Yuito Sumeragi, patríte medzi nich a zachraňujete svet. Producent Keita Iizuka vraví, že nová generácia konzol umožňuje jemu a ďalším vývojárom dosiahnuť plný potenciál vyvíjanej hry. Hráči tak môžu očkaávať súboje vo vysokom rozlíšení a vysokom framerate. Reč je pritom o real-time súbojoch s dynamickými animáciami a nepôjde tak o tradičné ťahové súboje, aké sú tradičné pre JRPG žáner.

Vďaka Smart Delivery môžu hráči očakávať bezplatný upgrade svojej Xbox One verzie hry na Xbox Series X. A na každej z týchto konzol si môžu užiť hru v tej najlepšej možnej podobe, v akej je pre konkrétnu konzolu dostupná.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Sidigota píše:

    Môj ďaľší wishlist titul. Štýlom artu mi to pripomína Astral Chain, ktorý je proste fantastický tak dúfam, že toto dopadne rovnako dobre.

  1. 1. júna 2020

    […] dodať, že sa jedná o ilustračný obrázok obalu pre pripravovanú hru Scarlet Nexus od Bandai Namco, korá vyjde na budúcu aj staršiu generáciu konzol. Podľa obalu na Amazone by […]

Pridaj komentár