Chorvs: Vesmírny kult

Pred niekoľkými momentmi sme mali tú česť spoznať jednu z prvých hier ako pre novú, tak starú generáciu konzol, reprezentovanú Xbox Series X a Xbox One. Touto novinkou je „Chorvs„. Deep Silver Fishlabs pracovali na tejto exkluzivite, ktorá vyjde v roku 2021, a tiež bude obsahovať funkciu Smart Delivery.

V Chorus sa vám dostane do rúk až dvaja protagonisti: ex-kultiska Nara, pilot eso s temnou minulosťou a Forsaken, bdelá AI bojová loď, tiež Narin najbližší spojenec s mysteróznym príbehom za sebou, ktorý sa postupom odhalí.
Táto príbehovka pozýva hráčov, aby odomkli devastačné zbrane, nemysliteľné schopnosti s cieľom sa prebojovať a oslobodiť galaxiu od Circle: opresívny kult, ktorý sa nezastaví pred ničím, aby si všetko kompletne podmanil.

Od začiatku boli zameraný na dodanie úžasného gameplay, ktorý vás bude držať na špičkách minútu po minúte, ktorý sa potom vyvynie do klasickej vesmírnej strielačky. Tiež za pomoci hardwaru Series X, sa im podarilo vytvoriť detailný ray-traced prostredie v 4K 60 FPS.

Pridajte sa na cestu Nari a jej lode, kde spolu sa postavíte minulosti. Ich cesta k odplate vás vezme naprieč galaxiou a za hranice reality, ako aj za bojom zjednotiť odpor proti Circle a ich vodcovi, the Great Prophet… za každú cenu.
Vstúpte do temného nového vesmíru, ktorý je plný záhad a konfliktami. Tiež objavujte epické lokácie vrátane vesmírnych staníc, zvláštnych planét s ešte zvláštnejšímie existenciami za hranice myslenia. Bojujte vo vašej lodi v nulovej gravitácii od ničoty vesmíru až po krištáľovými koridormi. Chorus balancuje objavovanie vesmíru spolu s rýchlou akciou.

Dosiahnutie obrovskej sily závisý len na vás. Od mocných zbraní a bojových vylepšení cez driftovaciu mechaniku vašej lode a smrteľné schopnosti, vrátane extra-zmyslového vnímania, teleportácie a telekinézy. To všetko vám pomôže poraziť hordy nepriateľov a zničiť titanické bojové lode. Ultimátna živá zbraň.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *