Chyba v Rocket League odstraňuje Gamerscore

Achievement Unlocked Keychain

Hráči Rocket League na Xboxe začali v posledných dňoch hlásiť netradičný problém. Hráčom sa totiž stáva, že ak v hre odomknú nejaké achievementy, na profil sa im nepripočítajú, ale naopak sa im z neho odstránia nadobudnuté achievementy.

Reč je pritom niekedy o desiatkach až stovkách tisíc (G)amerscore, čo môže zarytých achievement hunterov naozaj nahnevať. Zatiaľ nie je jasné, čo spôsobuje túto chybu, ale všetci, ktorí problém majú, pred jeho prejavením odomkli nejaký achievement v populárnej hre Rocket League od Psyonix.

Našťastie to nevyzerá, že by dochádzalo k permanentnému odstráneniu achievementov z profilu a chyba sa dá ľahko opraviť. Stačí totiž, aby ste po prejavení chyby začali hrať nejakú inú hru a ideálne v nej odomkli aspoň jeden achievement. Následne sa však treba pripraviť na plejádu notifikácií informujúcich vás o mnohých „nových“ achievementoch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Dudu14 píše:

    Jop mne sa to tiež stalo. Potom som zaplo FF XV získal achievement. Vrátil sa to RL a tam naraz hneď 20 vyskočilo 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *