Golf prechádza pod 2K v novom PGA Tour 2K21

PGA Tour 2K21

Golf, aspoň ten herný, bol doposiaľ záležitosťou EA Sports. Pod jeho záštitou v minulosti vyšlo niekoľko titulov Tiger Woods PGA Tour a v roku 2015 si séria našla nového maskota v podobe Rory McIlroya.

Bola to však len jediná hra z univerza PGA Tour, ktorú EA vydala na túto generáciu konzol a aby toho nebolo málo, titul bol vyradený z predaja v roku 2018. Odvtedy sa dá zohnať iba na disku – už nie je ani súčasťou členstva EA Access. Digitálny golf sa však už tento rok dočká oživenia v novej hre 2K Sports, PGA Tour 2K21.

Nový vydavateľ sľubuje návrat skvelej série, na ktorú mnohí fanúšikovia netrpezlivo čakali, a predstavil tiež hviezdu na obálke: Justina Thomasa. Vývoj štúdia majú na starosti HB Studios, ktorí stáli už skôr za populárnym titulom The Golf Club 2019 (featuring PGA Tour). Hráči môžu očakávať celkom 15 licencovaných ihrísk, kde sa hráči môžu tešiť na takmer dokonalé kópie reálnych ihrísk vďaka využitiu špeciálnych technológií.

PGA Tour 2K21 bolo navrhnuté tak, aby si ho vychutnali ostrieľaní profesionáli aj začiatočníci, pre ktorých sú v hre pripravené podrobné real-timové tutoriály zahŕňajúce rôzne tipy a návrhmi na odpaľ. Veteráni môžu očakávať pre zmenu funkcie ako Pro Vision, Distance Control či Putt Preview. Samozrejmosťou je podpora offline aj online hrania, a to v niekoľkých režimoch vrátane Alt-Shot, Stroke Play, Skins alebo 4-Player Scramble.

Titul má vyjsť 21. 8. 2020 na PS4, Xbox One a neskôr tiež na Nintendo Switch, kde ale zatiaľ nebol konkretizovaný dátum vydania.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *