Mafia: Definitive Edition sa ukázala v novom traileri

Mafia: Definitive Edition

Najlepšia herná gangsterka, akú svet kedy uvidel, sa vracia. Len v uplynulých týždňoch sme sa dočkali updatovanej Mafie III, remastrovanej Mafie II a celé to už koncom leta zavŕši remake Mafia: Definitive Edition.

Čaká nás návrat do mesta Lost Heaven v 30. rokoch. Ako taxikár Tom Angelo v čase prohibície znovu vstúpime do temného podsvetia, ktorému vládnu velikáni ako Don Salieri alebo Morello. Títo a mnohé ďalšie postavy, ktoré sme mohli milovať alebo nenávidieť, či už to bol Paulie, Sam alebo R-r-rr-r-ralph, sa dočkali ťažkého makeupu a hoci v remaku nevyzerajú tak ako v originále, vyzerajú približne tak, ako si predstavujeme bežných gangstrov 30. rokov.

Mafia: Definitive Edition vyjde 28. augusta/srpna na Xbox One, PS4 a PC. Na našom trhu sa môže popýšiť českým dabingom aj exkluzívnou krabicovou edíciou, ktorú si môžeš objednať tu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 13. júna 2020

    […] vlastné podujatia. Len tento týždeň sme mohli vidieť PlayStation: The Future of Gaming, prvý trailer na Mafiu: Definitive Edition na PC Gaming Show a pohľad do sveta next-gen hier na Future Games Show. A to nie je všetko, […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *