Test Drive Unlimited: Solar Crown dorazí… jedného dňa

Na konferencii Nacon Connect sme sa konečne ohlásili oznámenia hry, na ktorú sme dlho čakali – Test Drive Unlimited: Solar Crown.

Vývoj hry má na starosti štúdio KT Racing, ktoré v posledných rokoch pracovalo na sérii WRC a chce využiť jazdný model z týchto hier aj v novom pokračovaní TDU. K tomu sa na vývoji hry podieľajú aj pôvodní vývojári, teraz samozrejme pod záštitou KT Racing, keďže Eden Games prestali existovať pred 7 rokmi.

Vývojári sľubujú, že aj táto nová hra bude stavať na všetkom, čo robilo predošlé hry tak populárne – ostrovnú mapu v mierke 1:1, možnosti úpravy postáv, rýchle autá a možnosť dostať sa „všade, kam len oko dovidí“. Trochu ambiciózne znie tvrdenie, že na hre pracujú preto, lebo zatiaľ nevidia na trhu adekvátnu náhradu za TDU. Zvlášť ak berieme na vedomie, že niekdajší vývojári TDU série pracovali aj na tituloch ako sú The Crew alebo Forza Horizon.

Čo sa dátumu vydania týka, vývojári priznali, že na projekte začali pracovať len nedávno a vývoj bude trvať dlho.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *