The Dark Pictures pozná dátum Little Hope a ohlasuje špeciálnu kolekciu

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Štúdio Supermassive Games prinieslo koncom minulého roka prvú hru z hororovej ságy The Dark Pictures Anthology. Začalo to za nás celkom vydarenou hrou Man of Medan a už tento rok pokračuje vydaním nového hororu Little Hope.

The Dark Pictures: Little Hope malo pôvodne vyjsť už na jar, ale už zakrátko sa dočkalo svojho prvého odkladu. A to, že došlo k ďalšiemu, zrejme nie je prekvapením. Na druhú stranu, teraz už vieme, že hra vyjde opäť v predvianočnom období, 30. októbra/října 2020 na PlayStation 4, Xbox One a samozrejme môžeme predpokladať, že hry pobežia aj na nových konzolách kvôli (povinnej) kompatibilite.

Za zmienku stojí, že hra vyjde rovno v dvoch edíciách. Štandardnú edíciu pripomínať zrejme nemusíme, jedná sa o klasický plastový obal s CD a v prípade predobjednávky aj s dodatkom The Curator’s Cut. Ide vlastne o sadu nových volieb s možnosťami, ktoré v klasickej hre nie sú, čo znamená samozrejme aj nové smerovania príbehu.

Zaujímavejšia je limitovaná edícia The Dark Pictures Anthology Volume I: Man of Medan + Little Hope. Táto obsahuje obe doposiaľ vydané hry, látkovú mapu sveta z artworku série, dve exkluzívne tematické spony a steelbook s miestom na štyri disky. Z čoho sa dá usúdiť, že antológiu budú tvoriť aspoň 4 hry.

The Dark Pictures: Little Hope sleduje príbeh štyroch študentov a učiteľa, ktorí sa ocitnú uväznení a izolovaní od sveta v opustenom mestečku Little Hope. Tu musia uniknúť pred nepreniknuteľnou hmlou a prízrakmi, ktorým ide len o jedno: ich životy. Hru si aj tentoraz môžete užiť sami alebo v partii až 5 hráčov prostredníctvom offline režimu Movie Night, v ktorom si medzi sebou podávate ovládače a každý z vás rozhoduje o osude svojej postavy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *