Man of Medan ponúka vlastný Friend’s Pass a bezplatné DLC

The Dark Pictures Man of Medan

Buddy Pass, Friend Pass… Naozaj užívateľsky prívetivou novinkou, s ktorou sa začíname stretávať v poslednej dobe pri co-op hrách, je systém zdieľania hier s kamarátmi bez toho, aby museli hru vlastniť.

Dobre, tento systém tu vďaka funkcii Gamesharingu fungoval už na PSP, keď sme mohli s kamarátmi zdieľať časti našich hier, aby sme mali koho do multiplayeru. Medzi inými sa v zozname vtedy podporovaných hier objavovali aj také záležitosti ako Fired Up, Gangs of London alebo Metal Gear Solid, čiže šlo o populárnu funkciu. Terajšia generácia hier žiaľ stavila na to, že lepšie, než mať jeden gaučový co-op s dvomi ovládačmi, je mať dve konzoly, dve členstvá a dve kópie hier. Až na pár svetlých výnimiek, ako sú A Way Out, Wolfenstein: Youngblood a po novom The Dark Pictures: Man of Medan.

Vydavateľ Bandai Namco oznámil, že Friend’s Pass pre Man of Medan bude dostupný na stiahnutie do 6. januára/ledna 2020 pre všetkých majiteľov hororovej hry. Celkovo funguje tunajší Friend’s Pass systém inak oproti ostatným menovaným hrám. Spoluhráči si môžu prejsť hru s vami len raz cez Shared Story Mode. Platí, že hráč si musí stiahnuť „Free Trial“ verziu hry z Xbox Storu a do hry ho musí pozvať majiteľ hry.

Zaujímavosťou je aj, že dostupné je The Curator’s Cut bezplatné DLC s novými scénami, rozhodnutiami a alternatívnym pohľadom na hru s odlišnými dôsledkami. Tieto novinky si užijete ale len v prípade, že ste hru už aspoň raz prešli.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár