FNAF: Five Nights At Freddy’s si od tohto týždňa zahráte na Xbox One

Five Nights at Freddy's

Drobná, no kultová záležitosť Five Nights at Freddy’s zamieri už zajtra na Xbox One a to rovno v štyroch častiach za sebou.

Zajtra totiž vychádzajú štyri diely Five Nights at Freddy’s pre Xbox One. Príbeh každej sa točí okolo pizzérie Freddyho Fazbeara, ktorá robí cez deň radosť každému, komu chutí život. V noci sa však z jej maskotov stávajú krvilačné, nevyspytateľné monštrá a jediným dôvodom, prečo sa v pizzérii zdržujete s nimi, je, že tam pracujete ako ochrankár a chránite podnik pred zlodejmi. Teda až na štvrtú hru, kde ste decko zabudnuté v pizzérii po záverečnej. (Či sú hlavným nepriateľom príšery alebo cholesterol, nie je známe)

Povedzme si ale narovinu, kriminalita a fantastický kruh morazelly, paradajkového pretlaku, šunky, kukurice a šampiňónov, to k sebe veľmi nepasuje. Jedine, že by sa z nejakého zákazníka vyklulo monštrum, ktoré filozofuje nad prítomnosťou ananásu.

Patrí ananás na pizzu?

Pozri výsledky

Loading ... Loading ...

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *