Pozrite sa na luxusnú krabicovku Microsoft Flight Simulator, dostupnú exkluzívne v Európe! (+ detaily o módoch!)

Microsoft Flight Simulator

Microsoft tento týždeň konečne oznámil dátum vydania najnovšej verzie Microsoft Flight Simulator pre PC a nielen, že oznámil tri edície, ale tiež oznámil krabicové vydanie cez portál Aerosoft, ktoré bude dostupné len v Európe.

Netrvalo dlho a dnes už máme možnosť pozrieť sa na to, ako bude balenie hry vyzerať a môžeme povedať len, že vyzerá luxusne. Spoločnosť prinesie celkom dve krabicové verzie, štandardnú a Premium Deluxe, pričom obe budú obsahovať 10 dvojvrstvových DVD (8,9GB), aktivačný kľúč pre Windows Store (po vzore Halo Wars 2 bude aj tento fungovať na PC a Xbox verziu, až tá vyjde). Súčasťou balenia bude tiež inštrukčný manuál, ktorý je pri štandardnej verzii papierový, pri deluxe verzii v pevnej väzbe (hardcover).

Microsoft Flight Simulator Standard Edition

Administrátori Aerosoftu tiež odhalili niekoľko podstatných informácií o tom, ako sa bude najnovší Microsoft Flight Simulator inštalovať. Hra pozostáva z celkom štyroch súčastí, ktoré si musíte/môžete nainštalovať: (1) Hlavný zdrojový kód, (2) Svet a modely lietadiel, ktoré zaberajú 90GB a sú povinnou súčasťou, (3) voliteľný obsah streamovaný z internetu a (4) súbory tretích strán, ktoré sú čisto voliteľné a je len na hráčoch, či si hru hneď pri inštalácii rozšíria o tieto módy.

10-disková krabicová verzia bude obsahovať len druhú súčasť, čiže modely sveta, letísk a lietadiel. Nutno dodať, že pôjde z pochopiteľných dôvodov o vanilla verzie, takže až Microsoft a Asobo Studio vydajú updaty, tie bude treba sťahovať zo Storu. Vydavateľ Aerosoft dodáva aj to, že najnovší diel v sérii MSFS je prakticky závislý na internetovom pripojení a disková verzia je určená najmä pre tch, ktorí majú pomalší internet a chcú urýchliť inštaláciu titulu.

Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe Edition

Mathijs Kok, administrátor fóra Aerosoft tiež zverejnil, že ešte pred koronavírusom ich kontaktoval Microsoft a Asobo Studio so záujmom o spoluprácu, pričom záujem mali najmä o skúsenosti, ktoré majú Aerosoft a komunita s údržbou starších dielov. Chceli tak najmä zaručiť kompatibilitu s existujúcimi modmi. Odvtedy prebieha aktívna spolupráca Aerosoftu s Asobo Studio a Xbox Game Studios na najnovšej hre.

Hardvérové parametre

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *