Fáma o Battlefield 6 – mapy sú dizajnované pre 128 hráčov. Hra bude možno zadarmo.

Battlefield V

Síce Battlefield 6 ešte ani nebol oznámený, už o ňom kolujú zvesti a špekulácie. Vraj zvýšený záujem o Battle Royale hry by mohol znamenať, že najnovší Battlefield bude free to play.

Tieto všetky chýry začali práve vďaka Tomovi Hendersonovi, ktorý už nejakú dobu leakuje detaily o Call of Duty a Battlefield hrách, ktoré sa vo finále ukážu byť aj pravdivé.

Pred pár dňami totiž Tom vypustil na twitter oznámenie o tom, že mapy boli vytvorené pre 128+ hráčov, no štandardný 32 vs 32 mód zostane v hre.

Battle Royale mód je samozrejme stále len špekuláciou s ktorou prichádza aj možnosť F2P Battlefieldu. Je to z dôvodu, že CoD: Warzone má obrovský úspech a preto Tom vo svojom tweete pochybuje, že by si EA a DICE nechali ujsť šancu.

Naneštastie o BF6 ešte nič nevieme a má byť ešte len oznámená. Zvesti kolujú aj okolo toho, že Battlefield 3 Remastered vyjde spolu s BF6. Čo je na tom ale pravdy sa dozvieme pri oficiálnom ohlásení.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár