Superhot: Mind Control Delete dostáva bezplatný upgrade pre Xbox Series X|S

Superhot Mind Control Delete

Ktovie, či si tvorcovia vzali inšpiráciu z bájnej československej hry Killswitch, no Superhot: Mind Control Delete je tou hrou, ktorú si nemôžeš zahrať viackrát za sebou. Nie, opatrenia nie sú tak drastické, že by sa hra po prejdení skutočne vymazala, ale po jej prejdení skrátka musí prejsť niekoľko hodín, aby sa dala znovu hrať.

Ak si náhodou od posledného prejdenia stihol vymeniť Xbox One za Xbox Series X|S, potom máš ďalšie dva dôvody na to si hru užiť znovu! Tvorcovia totiž konečne vydali hru na nové konzoly, kde beží teraz v 4K 120fps na Xbox Series X, a 2K (1440p) 120fps na Xbox Series S.

Okrem toho je upgrade dostupný celkom zadarmo vďaka Smart Delivery. A pre ostatných, ktorí ju ešte nevlastnia tu je hra dostupná za 14,99€, no už zajtra jej cena stúpne znovu na 24,99€. Nestíhaš si ju kúpiť? Nevadí, je aj v Game Passe!

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE
Developer: SUPERHOT Team
Price: 24,99 €

via TrueAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *