Sony si registrovalo ochrannú známku Sunset Overdrive

Sunset Overdrive

Sunset Overdrive patrí medzi najzaujímavejšie projekty štúdia Insomniac. Nielen, že znamenali jednorázový debut tvorcov Ratchet & Clank na platforme Xbox, ale zároveň umožnil štúdiu pripraviť si technológie na hru Marvel’s Spider-Man, vydanú exkluzívne pre PS4.

Sunset Overdrive 2 tak bolo oprávnene zbožným prianím mnohých xboxerov, a dokonca aj samotného štúdia Insomniac. Štúdio však medzičasom kúpilo Sony a nádeje o možnom pokračovaní pre Xbox opadli. K tomu však štúdio vravelo, že nemá s hrou žiadne plány, keďže nie sú vysporiadané právne otázky. Teraz sa ale zdá, že Sunset Overdrive má nový domov.

Ako totiž zistil insider Nibel, Sony si v posledných dňoch registrovalo ochrannú známku Sunset Overdrive. Toto by mohlo znamenať, že Sony má o značku záujem a je možné, že pokračovanie bude vo vývoji. Navyše, jeden z kľúčových tvorcov pôvodnej hry Drew Murray tento rok opustil štúdio The Initiative a vrátil sa do Insomniac, kde pracoval práve na Sunset Overdrive. Tento návrat, spolu s odhalením že Sunset Overdrive má nového vlastníka, môže značiť príchod novej hry: zrejme však exkluzívne pre PlayStation 5.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár