Bethesda nezabudla a ohlasuje „výročný“ Skyrim

Skyrim

Nie, Bethesda nezabudla! Štúdio, ktoré v posledných rokoch ohlásilo práce na novom The Elder Scrolls, oslavuje okrúhle výročie Skyrim-u.

Bethesda oznámila vydanie The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition počas QuakeConu 2021. Rovno oznámila, že toto vydanie bude dostupné pre staré aj nové konzoly. Na nových konzolách Xbox Series X|S a PS5 sa dočká zatiaľ nepriblížených vylepšení, ktoré budú k dispozícii zadarmo pre všetkých, ktorí vlastnia Special Edition, vydanú v roku 2016 na Xbox One a PlayStation 4.

V čom sa teda odlišuje Anniversary Edition? Bude to balíček terajšej verzie, doplnený o 500 modov z Creation Clubu. Tieto doplnky však nebudú dostupné bezplatne, ale ako platené DLC, prípadne ako súčasť novej, samostatne zakúpiteľnej Anniversary Edition edície hry. Bezplatne pre všetkých budú uvoľnené tri mody: rybolov, Survival mód a questy Saints & Seducers.

Svoje okrúhle narodeniny oslávi Skyrim 11. 11. 2021 – v deň vydania remastra remastru GTA V.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár