Ubisoft približuje Season Pass pre Assassin’s Creed Syndicate

Assassin's Creed Syndicate

Assassin’s Creed sa stal extrémne obľúbenou značkou a tak je jasné, že Ubisoft v nej bude pokračovať. A pokračuje zaujímavým spôsobom, situácia sa posunula výrazne vpred a teraz už Abstergo nie je až takým nepriateľom. Skôr je vašim zamestnávateľom a vy ako jeho pracovník musíte odhaľovať, čo sa vlastne udialo vo viktoriánskom Londýne a akú úlohu tam zohrávali Jacob a Evie Frye. A keď si priplatíte, tak toho odhalíte o trochu viac a uvidíte Jacka Rozparovača a niekoľko ďalších misií, ku ktorým by ste inak nemali prístup. Za toho Jacka Rozparovača sa to ale zrejme oplatí, pretože Ubisoft vraví, že pôjde o novú príbehovú líniu, ktorá sa odohráva 20 rokov po udalostiach v Assassin’s Creed Syndicate. Čo všetko môžete vlastne čakať?

Jack The Ripper – Nová kampaň odohrávajúca sa v roku 1888, v čase jesene teroru vo Whitechapel. Jack Rozparovač za sebou zanecháva brutálne zavraždené ženy a polícia sa snaží tohto tajuplného zabijaka dolapiť. Pomáhate inšpektorovi Frederickovi Abberlinemu zo Scotland Yard a vstupujete tak do hry na mačku a myš.

The Last Maharaja – Balíček desiatich nových mésií, v ktorých pomáhate Duleepovi Singhovi v znovuzískaní svojho práva stať sa Maharadžom. Nepriateľom sú templári a zároveň budete môcť vyskúšať, ako je na tom jeho priateľstvo s kráľovnou.

A Long Night – Exkluzívna misia pre Jacova, ktorý bude musieť dopátrať ohrozeného člena gangu a musí ho dopraviť späť do úkrytu v divokej naháňačke.

Streets of London – Viac ako 60 minút nového obsahu s novými misiami, zbraňami, výbavou a oblečením.

Steampunk Pack – Nová parná zbraň a oblečenie

Victorian Legends Pack – Nová zbraň a oblečenie

Permanentný XP Boost

Assassin’s Creed Syndicate vychádza 23. októbra pre Xbox One, PS4 a PC.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *