Xbox 360 dostal 2GB cloud a Activity Feed

Xbox 360

Aj keď novinky o Xbox 360 nie sú našou prioritou, tak túto správu sme sa rozhodli napísať, pretože je potešujúca pre užívateľov, ktorí používajú cloudové úložisko na ukladanie, respektíve zálohu svojich pozícii v hrách. Xbox One to robí sám bez akéhokoľvek čakania, no na Xboxe 360 k tomu musíte mať zlaté členstvo a aj s ním ste mohli dostať len 500MB priestor. Ten bol ale teraz navýšený na 2GB, čo celkom poteší, ale zas je to stále len priestor, ktorý používate na ukladanie pozícií a nie na ukladanie DLC.

Väčšie úložisko je súčasťou väčšieho updatu, ktorý priniesol celkom zaujímavé zmeny. Tie len ukazujú, že Microsoft neskončil s podporou Xboxu 360 a doplnil ho o pár funkcií z One. V prvom rade je to Activity Feed, v ktorom vidíte, čo robia vaši priatelia, môžete sem písať nové statusy, pozerať klipy z hier a screenshoty a tak ďalej. No skrátka je to xboxerská sociálna sieť. Odteraz vidíte aj to, čo robia vaši priatelia na Xboxe One alebo Windows 10, takže keď niektorí z vašich priateľov zapnú Xbox One, už tu nevidíte len zelenú ikonku a názov konzoly. Keď vám niekto pošle do správy 25-miestny kód, môžete ho okamžite redeemnuť bez zbytočného prepisovania všetkých znakov. No a nakoniec tu sú aplikácie Movies & TV a Groove Music a zobrazovanie stavu peňazí u vášho Microsoft účtu v obchode.

Xbox 360 2GB Cloud Save

Xbox 360 Activity Feed

Xbox 360 Fall 2015 update

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *