Black Friday v podaní Xboxu prináša dobrú zľavu na GTA V, Need for Speed a ďalšie hry

Black Friday Xbox Live

Deals with Gold v posledných týždňoch nestáli za veľa ale to sa dnes zmenilo. Práve dnes totiž prebieha výpredaj Black Friday, vrámci ktorého sa teraz na Xbox Store objavilo hneď niekoľko zaujímavých zliav pre Xbox One. Medzi zlacnené tituly totiž patrí čerstvo vydané nové Need for Speed, za ktoré zaplatíte len 41,99€ a tú istú čiastku teraz stojí aj GTA V, ktoré sa inak predávalo za zbytočne vysokú cenu (60-65€ za dvojročný titul). Zliav je pochopiteľne oveľa viac a my vám teraz ponúkame kompletný zoznam toho, čo si teraz môžete kúpiť za lacnejšie ak máte aktívne zlaté členstvo. K tomu ešte dodáme, že si môžete úplne zadarmo zahrať NBA 2K16, čo môže potešiť športovo orientovaných xboxerov.

Okrem toho sú dostupné aj ďalšie zľavy pre dodatky do hier, bundle alebo iné. Ich kompletný zoznam si môžete prehliadnuť v tomto odkaze spolu spolu s ponukou zliav pre Xbox 360.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *