Prihláste sa do nového beta multiplayeru Mortal Kombat X!

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X je super hra, ale ako som zdôraznil v recenzii, ten multiplayer dnes nie je nič moc. A uznali to aj samotní tvorcovia, ktorí nechcú nechať nič na náhodu a oznámili, že od dnešného dňa umožní hráčom registrovať sa do „vylepšenej multiplayerovej bety“. Čo si máme pod tým predstavovať? V podstate ide o to, že NetherRealm chce kompletne prerobiť nejaké online funkcie, aby hra po sieti fungovala lepšie než doteraz a viac sa podobala offline súbojom, ktoré fungujú hneď.

 

Tvorcovia dávajú možnosť prihlásiť sa do beta testu na tejto adrese (zatiaľ nefunguje) a zároveň odhalili pár detailov o tom, čo nás čaká. Aby ste sa do beta testu dostali, musíte mať odohranú už aspoň jednu hodinu Mortal Kombat X online. Ak to spĺňate, potom sa pripravte na to, že budete mať na úvod k dispozícii Scorpiona, Sub-Zero, Jacqui Briggs a Johnnyho Cagea s tým, že neskôr budú doplnené aj ďalšie postavy.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *