Potvrdené, Drag Racing mieri do Need for Speed!

NFS Hot Rods Update

Presne tak ako sme tušili, tak už vo štvrtok s dočkáme nového veľkého updatu Need for Speed, ktorý nesie pomenovanie Hot Rods. Tento nový update so sebou prinesie aj opravy chýb, ale čo nás zaujalo viac, sú 2 úplne nové prírastky do garáže, manuálna prevodovka (pôvodne pre PC), Drag Racing a achievementy. A čo je tiež radostná správa, viac miesta v garáži! Ale poďme sa na to pozrieť postupne:

Už vo štvrtok 3.3. dostaneme možnosť ovládať autá manuálnou prevodovkou. Táto možnosť bude dostupná pre všetky autá, ktoré sa v hre nachádzajú teraz a tiež v dvoch nových vozoch, ktorými sú: 1932 Hot Rod so štyrmi unikátnymi bodykitmi. Tie umožnia premeniť auto na Soft Top, Coupe, Sedan alebo Pickup. Teda jedno auto na štyri spôsoby, každé s možnosťami tuningu. Ďalším prírastkom je BeckKustoms F132 od Aarona Becka. Toto monštrum bolo postavené na slávnom Forde z 1932, dostalo však šasi F1 a motor zo sérioviek NASCAR.

Need for Speed 1932 Hot Rod

Do mesta pribudne päť Drag eventov, ktoré nesú pomenovanie Neck to Neck, The Perfect Shifts, Drag the Down, Pedal to the Metal a Speed Tunnel. Drag bol inšpirovaný NFS ProStreet, takže na samom začiatku závodu si je treba zahriať kolesá. Takže zaujímavý prírastok. Ďalej sa v meste Ventura Bay otvorí The Warehouse, skladisko, do ktorého si môžete zaparkovať ďalších 5 áut. Predsa len, garáž ste zaplnili naozaj rýchlo. Pribudli tiež vylepšenia Wrap Editoru, ako systém koordinátov, ktorý umožní presnejšie umiestňovať vinyly. Tiež pribudnú nové fonty a Text Decals 2.0. Ďalej, čo osobne veľmi oceňujem, je lepšie zvýraznenie toho, s ktorým vinylom manipulujete. Aby sa nestalo, že ho omylom zmažete alebo presuniete.

A pribudnú aj tri nové achievementy

  • Drag Queen – Vyhrajte 5 Dragov
  • Wrap It Up – Stiahnite si zdieľaný wrap (paintjob)
  • Kustom Kar – Kúpte si prvý Hot Rod

Celkom jednoduché achievementy, ktoré pomôžu dokončiť aj ten s levelom 70, ktorý pribudol s Eddieho výzvami.

Need for Speed BeckKustoms F132

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *