Dead Island Definitive Collection oznámený pre Xbox One!

Dead Island Definitive Collection

Pokračovanie Dead Islandu s poradovým číslom „2“ je stále v nedohľadne a nejaký čas ešte zrejme bude. Medzitým si však môžete zahrať remastrované verzie prvých dvoch hier, pomenovaný ako Dead Island: Definitive Collection. Tento remaster obsahuje prvý Dead Island, Dead Island: Riptide a tiež obsahuje jednu úplne novú, 16-bitovú arkádu Dead Island: Retro Revenge. Kolekcia vychádza 31. mája/května pre Xbox One a podľa oficiálnej informácie sa bude dať kúpiť za 40€. Hry sa dajú kúpiť aj zvlášť za 20€, čo je dobrá správa pre tých, ktorí majú Live Gold už niekoľko rokov (Prvý diel bol zadarmo). Dochádza teda k podobnej situácii ako pri Saints Row a Metro 2033+Last Light.

Obe hry sa dočkali vysokokvalitných textúr a kvalitnejšieho grafického spracovania, čo zahŕňa napríklad fotorealistický systém osvetlenia, tiene postavené na fyzike, antialiasing, HBAO a motion blur. Ďalej bolo aktualizované UI a hra bola obohatená aj o schopnosti súčasných konzol. Teda co-op, streamovanie a nahrávanie. A ako bonus pribudol aj neoficiálny mód pôvodne určený pre PC, Power Fists.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *