Vieme, ako získať 1 bonusový mesiac Xbox Live Gold zadarmo!

Xbox Live Gold Zadarmo

Xbox Live Gold je super služba. Môžete hrať multiplayer, dostávate hry zadarmo… Ale aby ste si ju mohli užiť, musíte za ňu platiť a predplatné na 1 mesiac u nás stojí 6,99€, respektíve 149 Kč. Dlhšie trvajúce predplatné (3 alebo 12 mesiacov) vychádza lacnejšie, ale niekedy sa jednoducho stane, že nie sú peniaze. Ale chceli by ste si prilepšiť a získať jeden mesiac Live Gold grátis a úplne zadarmo? Zistili sme, že sa to dá a navyše oficiálnou cestou!

Ako na to?

 1. Choďte na stránku Xboxu (www.xbox.com), prihláste sa…. Zjednodušme to. Proste kliknite na tento link (Xbox SK) alebo tento link (Xbox CZ).
 2. Ak je to potrebné, prihláste sa
 3. Teraz vyberte prvú možnosť – Xbox Live Gold – 1 Month Free Trial za 0,00€.
 4. Kliknite na ĎalejDalší
 5. V prípade, že je to treba, vyplňte údaje o platobnej karte. Microsoft vám teraz strhne max. 1€ (a po pár dňoch vráti), aby overil pravosť zadaných údajov. Odporúča sa vyplniť pravdivé údaje, ale MS vám nikdy nepošle nič poštou, takže to je fuk.
 6. Po vyplnení údajov alebo „nákupu“ dáte Potvrdiť
 7. HOTOVO! Máte Xbox Live Gold na 1 mesiac úplne zadarmo!

Xbox Live Gold 1 mesic zdarma Xbox Live Gold 1 mesic zdarma
Ako zrušiť predplatné:

 1. Choďte na web www.xbox.com
 2. Ak je to potrebné, prihláste sa
 3. Kliknite na svoj gamertag vpravo hore a kliknite na tlačidlo Predplatné
 4. Nájdite položku Xbox Live a kliknite na tlačidlo Vypnúť automatické obnovenie
 5. Potvrďte.

Otázky, sťažnosti a odpovede:

 • Xbox 360 ma stále berie ako strieborného člena: Chvíľu počkajte. Ak nič, choďte do Nastavení účtu (Account Management) a do Histórie nákupov (Purchase History).
 • Nič sa mi nestane? Skúsili sme a nič sa nestalo. Konieckoncov ide o ponuku na stránke Microsoftu a nie o nejaký podvod.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

10 komentárov

 1. Petrik píše:

  dokedy plati ta akcia jeden mesiac za 1€? lebo mam akurat xbox one s a aktivoval som si 14dnovy trial co je ktomu zadarmo…pripadne ked tento 1mesacny trial budem mat za 1€ dostanem normalne hry co budu zadara na mesiac ked mam gold?

  • Jaromír Miko píše:

   nepovedal by som, že to je akcia, skôr je to skrytá možnosť, ktorú sme našli na webe Microsoftu 😉 Či to ešte funguje, neviem povedať, treba skúsiť. Inak hej, aj pri mesačnom platí všetko, čo v dlhšom golde, čiže zľavy aj hry zadarmo.

   • Petrik píše:

    ja to tam nemam ze 1mesiac trial….mam len 1mesiac 6,99 ,6 mesiacov, 12 ale v anglickom mam ze 1dollar stoji 1mesiac trial ale ma to prehodi sem..skusim este cez xbox kupit..

    • Petrik píše:

     zistil som pokial mam tuto 14dnovu skusobnu lehotu alebo ma niekto aktivovany live gold tak nemoze zatial dokym mu nevyprsi kupit za 1€ skusobny mesacny live gold ucet…

 2. Matafix píše:

  Môžem sa opýtať prečo tam nemám na mesiac free trial?

  • Jaromír Miko píše:

   ahoj, riešili sme to tuto s Petrikom v komentoch vyššie. Išlo o skrytú možnosť, ktorú sme našli na webe Microsoftu ešte v čase písania článku (apríl 2016) a je možné, že to MS medzitým odstránil

 3. Petrik píše:

  ms to neodstranil…ja som to este v decembri tam mal a to bolo 24 decembra…len som to nedaval…nevedel som ze sa da zrusit predplatne..zatial soms a docital ze ak mas uz live gold alebo mas skusobnu verziu 14dnovu tak nemas moznost dat si trial…skusim ked mi vyprsi 14dnova skusobka…a dam vediet…

 4. matafixik píše:

  Neviete prečo mi piše ze musim zmenit jazyk ? 🙂 čo mam spravit ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *