Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition, zberateľská edícia stojí 220 dolárov

Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition

Iba krátko po veľkolepom odhalení EA vyvesila na svojej stránky možnosť predobjednať si Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition. Táto špeciálna edícia je určená hlavne pre tých, ktorí sa už nevedia dočkať, až sa vrátia do minulosti a vychutnajú si prvú svetovú vojnu, teda jednu z najväčších v ľudskej histórii. Táto špeciálna edícia sa dá predobjednať už teraz na Xbox Store za cenu 89,99€ a ponúkne niekoľko výhod. Tou najväčšou je nepochybne Early Access, vďaka ktorému sa bude dať hrať celá hra už 18.10., teda tri dni pred globálnym vydaním pre Xbox One, PS4 a PC. Zároveň tak dostávame potvrdenie, že hra už nevyjde pre Xbox 360 ani PS3.

A čo ponúka táto špeciálna deluxe edícia?

  • Early Access – Hrajte už od 18.10.
  • Hellfighter Pack – Tento obohatí hru o itemy inšpirované afroamerickou jednotkou Harlem Hellfighters. Menovite to bude brokovnica Hellfighter Trench Shotgun, pištol Hellfighter M1911, bojový nôž Hellfighter Bolo Knife a odznak Hellfighter Insignia
  • Red Baron Pack – Inšpirovaný Červeným barónom, súčasťou je pištol P08, odznak Red Baron’s Flyer Pin a nechýba ani jeho jedinečný trojplošník.
  • Lawrence of Arabia Pack – Lawrencov čierny žrebec, puška SMLE, dýka Jambiya a odznak Lawrence of Arabia
  • Skiny pre tri najväčšie vozidlá v hre – Frontline Camo vlak, Night Raid vzducholoď a Dazzle Camouflage Dreadnought
  • 5 Battlepackov
  • Vraj 7-denný skorý prístup k bezplatnej mape, ktorá vyjde tento rok

Amazon tiež odhalil limitovanú zberateľskú edíciu hry, ktorá stojí 220 dolárov a ponúka pekné bonusy, konkrétne 35,5cm sochu Hellfightera, sadu hracích kariet, exkluzívnu nášivku na bundu, holubia pošta s exkluzívnym DLC kódom, propagandistický plagát a steelbook.

Battlefield 1 Collector's Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *