Pripravuje Microsoft novú expanziu Forza Motorsport 6: NASCAR

Forza Motosport 6

Vyzerá to, že Forza Motorsport 6 dostane ďalšiu veľkú expanziu. Tentoraz to však nebudú ďalšie Porsche, ale stock car vozidlá zo závodov NASCAR. Popravde tu toho moc na obdiv nie je, keďže tieto vozidlá sa odlišujú najprv tým, čo majú pod kapotou a až potom vzhľadom. Respektíve textúrou, keďže tvarovo sú si tieto autá prakticky navlas rovnaké. Expanzia zatiaľ nebola oficiálne oznámená, no v britskom obchode sa už objavili download kupóny už teraz, čo môže znamenať, že expanzia bude predstavená a vydaná už zajtra alebo v priebehu nasledujúceho týždňa.

O expanzii toho dnes veľa nevieme, keďže toto je prvý leak. Tipujeme však, že táto expanzia bude plná dlhotrvajúcich závodov a že sa bude závodiť proti fakt veľkému množstvu súperov. Ale viac teda uvidíme v nasledujúcich dňoch. Rozhodne zaujímavé by na NASCAR expanzii bolo, kebyže sme si tu prešli rôznymi érami automobilového závodenia tak ako to bolo napríklad u expanzie Porsche. Cena dodatku NASCAR Expansion bude 19,99€, presne ako pri Porsche Expansion DLC.

Forza Motorsport 6 Porsche Expansion

via WindowsCentral.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *