Na internete sa objavili fotky nového Xbox One S!

Xbox One

Skoro do poslednj chvíle sa to Microsoftu darilo tutlať, ale nepodarilo sa… Na jeho vlastnom webe sa totiž objavili fotky novej konzoly Xbox One S, ktorá bude novšou, menšou a o trochu výkonnejšou variantou našej konzoly. Podľa toho, čo sa na nete objavilo, má byť nový Xbox až o 40% menší, no pritom bude mať vstavaný zdroj (bojíme sa prehrievania a hlučnejšieho vetráku) a updatovaný hardvér, ktorý zabezpečí podporu pre HDR obraz a 4K UHD video. V hrách sa tohto vyššieho rozlíšenia zrejme nedočkáme. Okrem toho konzola ponúkne v základe 2TB úložisko a novinkou bude vystriedanie hlavnej farby. Nebude čierna ale biela. No a nakoniec, konzola sa bude dať postaviť aj na výšku podobne ako Xbox 360.

Inak dizajnovo si Xbox One S ponechal nejaké tie črty svojho staršieho brata a je to opäť obdĺžnik, len teraz to vyzerá, že matný. Čo bolo lesklé, je teraz perforované.

Xbox One S

via NeoGAF

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *