Battlefield 1 dostane expanzie, ktoré naozaj budú stáť za to

Battlefield 1

Špekulácie sa začínajú napĺňať. Po tom, ako sa doterajšie trailery zameriavali výhradne na Alpy, Západný front a Arábiu, sa začína ukazovať, že všetky ostatné fronty budú do hry doplnené až ako súčasť DLC. To vlastne ani nie je nejaká novinka, keďže už prvé leaky nám naznačovali, že sa Battlefield 1 dočká až piatich DLC, z čoho každé bude veľmi unikátne. DLC teraz totiž prinesú veľa vychytávok, ako sú napríklad úplne nové mapy na úplne nových frontoch, nových bojovníkov a aj nové národy, za ktoré môžete bojovať.

V prvých DLC-čkach by sme mali uvidieť hneď dve vojenské veľmoci. Prvou je Francúzsko, ktoré bude súčasťou Expanzie 1 (jej názov zatiaľ nepoznáme) a krátko po nej by mala vyjsť aj Expanzia číslo 2, v ktorej pre zmenu budeme hrať za Rusko. Oba štáty mali v tom čase veľké armády, ktoré sa vo veľkom odlišovali svojimi zbraňami, taktikami a možno aj odolnosťou, keďže vieme, ako to dopadlo s Napoleonom a ďalšími, ktorí neboli posilnení vodkou. Názvy datadiskov nie sú celkom známe a rovnako tak nie je známa ani ich dostupnosť, čo v prípade predošlých dielov nebolo problémom. Popravde si myslíme, že je to spôsob, ako si nepokaziť úspešnú reklamnú kampaň pre Battlefield 1, ktorý už teraz napĺňa túžby hráčov.

Navyše už základná hra ponúka dosť krajín, za ktoré sa dá bojovať. Menovite sem patrí USA, Veľká Británia Spojené Kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Nemecko, Taliansko, Osmanská ríša a aj naše Rakúsko-Uhorsko. Z toho by sa dalo usúdiť, že nejaké mapy by sa možno mohli odohrávať aj u nás na Slovensku!

Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition

via Gamesite

 

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár