DICE končí s každomesačnými updatmi pre Battlefield 1

Battlefield 1
S prichádzajúcim ohlásením nového dielu DICE oznámilo, že končí s aktívnou podporou súčasného dielu. Battlefield 1 tak prestane dostávať každomesačné updaty.

DICE na oficiálnom webe hry oznámilo, že mesačné updaty budú trvať už len do júna/června 2018, dovtedy budú prichádzať patche s rôznymi úpravami hry, opravami a novým obsahom. Následne by sa už malo DICE naplno pustiť do prípravy nového dielu, o ktorom v súčasnosti nevieme nič. Existujú totiž rôzne úniky, ale všetky sa odlišujú obsahom. Niektoré hovoria o druhej svetovej vojne, iné o Vietname a tretie dokonca hovoria o návrate do budúcnosti. Vyzerá to teda, že na pravdu si budeme musieť počkať až do oficiálneho ohlásenia.

DICE zároveň oznámilo, že sprístupnilo mapu Rupture z datadisku They Shall Not Pass zadarmo pre všetkých. Samotná mapa je inšpirovaná udaolosťami z druhej bitky o Marne, plnej železných vrakov. V máji/květnu tiež môžeme očakávať ďalšie mapy zadarmo, kde si zahráme za francúzov v brutálnej obrane svojej vlasti.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Ondrej píše:

    Zdravim chcel by som sa opytat preco mi nejde spustit Battlefield 1 na PC ? Ukazuje mi origin ze nemam ziadnu hru kupenu ale pritom som si ju minuly rok kupil ale teraz som nehral pol roka a ako keby sa mi vymazala z originu a ked chcem dat activation key tak mi napise ze tento kluc uz bol pouzity

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *