Battlefield 1 nie je jediný, na Xbox One totiž prichádza Verdun!

Verdun

Asi nikdy sa herný svet nezaujímal o prvú svetovú toľko ako teraz. Na jeseň vyjde Battlefield 1, poliaci nám chcú ukázať alternatívny vývoj udalostí v hre 1920+, no a najnovšie na Xbox One dorazí hra, ktorú si hráči na počítačoch zamilovali. Na Xbox One by mal v dohľadnej dobe doraziť Verdun, multiplayerová FPS odohrávajúca sa v realistickom prostredí prvej svetovej vojny a na bojových poliach sa proti sebe postavilo 32 hráčov rozdelených do tímov. Toľko a možno ešte viac hráčov by mohlo bojovať o Verdun aj na konzolách, kde by hra mohla vyjsť možno ešte tento rok. Konzolový port bol totiž potvrdený len vďaka PEGI, ktorá už hru stihla ohodnotiť. To by teoreticky mohlo znamenať, že nás od vydania delí len pár mesiacov, ale nič si nesľubujeme.

Tak vyzerá to, že tento rok sa bude bojovať najmä v minulosti. Ktovie, akej popularite sa bude tešiť CoD Infinite Warfare, zasadené do vzdialenej budúcnosti vo vesmíre.

via Videogamer

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *