Premium Pass pre Battlefield 1 teraz s bonusom

Battlefield 1

Battlefield 1 je vonku už nejaký čas a pomaly dostane svoje prvé DLC, They Shall Not Pass. Jeho dátum vydania je naplánovaný na marec/březen, ale držitelia Season Passu si ho užijú pár dní pred zvyšnými hráčmi. EA by však bola radšej, keby sme mali všetci Season Pass a preto spustila novú, časovo obmedzenú ponuku.

Celá tá vec sa volá Premium Pass and Deluxe Upgrade Bundle a prináša so sebou niekoľko vecí. V prvom rade to je ten Season Pass, s ktorým máte prístup k piatim dodatkom, ktoré hra dostane v priebehu nasledujúceho roku či dvoch. Na tú prvú sa môžete tešiť už budúci mesia, to už viete. Ďalšia vec, ktorú tento balíček zahŕňa, je Deluxe Edition Content. Týmto obsahom je vlastne Red Baron Pack, ktorý rozširuje hru o trojplošník Červeného baróna, jeho P08 zbraň a emblém Flyer Pin. Taktiež ponúka Lawrence of Arabia Pack s koňom Black Stallion, SMLE zbraň, Jambiya meč a LoA Emblem, nový vzhľad pre Behemothov, Frontline Camo Train, Night Raid Airship, Dazzle Camo Dreadnought a 5 battlepackov so skinmi zbraní.

Ďalej obsahuje Harlem Hellfighter balíček, čo bolo vlastne predobjednávkové DLC. Obsahuje brokovnicu Hellfighter Trench, M1911, Bolo nôž a Hellfighter emblém. Celá táto sada sa bude dať zakúpiť až do 15. marca/března. Balíček stojí 49,99€ v Xbox Store.

Battlefield 1 They Shall Not Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *