Battlefield Companion dostal podporu pre Battlefield 1 a nové prostredie

Battlefield 1

Hitom najbližších dní bude bez tých najmenších pochýb Battlefield 1 a to nielen na Xboxe, ale aj na mobiloch. Tam totiž už EA aktualizovala svoju Battlefield Companion aplikáciu a rozšírila ju o podporu Battlefield 1, po boku stávajúcej podpory pre staršie hry.

Vynovená Companion appka priniesla niekoľko vylepšení týkajúcich sa aj užívateľského rozhrania. To je vcelku vítaný krok a hlavne to odpovedá novému štýlu, kde sa EA pokúsila zjednotiť prostredie u svojich hier. Plus sa v aplikácii dajú robiť veci ako upravovať alebo upgradovať svoju výbavu na diaľku a keďže to je mobilná aplikácia, takáto práca tu je o niečo jednoduchšia než na Xboxe. Aplikácia samozrejme funguje podobne ako Battlelog, takže na prihlásenie je treba použiť účet EA/Origin, nie svoj gamertag. No a nakonec, appku si môžete stiahnuť zadarmo z App Storu.

‎Battlefield™ Companion
‎Battlefield™ Companion

via Letem světem Applem

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *