Séria Mass Effect sa rozrastie o štyri knihy, ktoré vo vašej knižnici nesmú chýbať

Mass Effect Andromeda

Čítanie je celkom fajn vec a pri týchto horúčavách (dobre, dnes to vyzerá na dážď) je to možno lepšia aktivita, než sa doma potiť pred konzolou. Navyše, už budúci mesiac budete môcť spojiť príjemné s užitočným, ak sa tešíte na Mass Effect Andromeda, ktorý vychádza budúci rok. Vydavateľstvo Titan Books totiž oznámilo, že plánuje v nasledujúcich mesiacoch vydať až štyri novely z univerza Mass Effectu, ktoré utvoria most medzi Mass Effect 3 a Andromedou, keďže sa odohráva medzi udalosťami trojky a Andromedy.

Práve vďaka týmto štyrom knihám, z ktorých prvá vyjde v auguste/srpnu tohto roka, sa dozvieme, čo predchádzalo vstupu ľudstva do susednej galaxie, kde sa ľudia stali votrelcami na cudzom území. Mimochodom, knihy majú vychádzať každého pol roka a celé sa to skončí v marci/březnu 2018, kedy vyjde posledná kniha. Zároveň tak vyjde rok po vydaní hry, ktorej vydanie je naplánované na marec 2017. Vtedy vychádza druhá kniha, po ktorej bude v septembri/září 2017 nasledovať tretia kniha. Autorom kníh bude kreatívny riaditeľ série Mass Effect, Mac Walters. Knihy podľa jeho slov zodpovedajú aj niektoré otázky, na ktoré hráči dlhodobo požadujú odpoveď.

Prvá kniha sa volá Mass Effect: Andromeda – Initiation, a teda všetky budú spadať do univerza najnovšieho ME.

Mass Effect Andromeda Books

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *