Piaty HITMAN naplánovaný a zdokumentovaný

Hitman Episode 5

Toto sme tu myslím ešte nemali. HITMAN zamieril do Thajska len pred pár dňami a teraz už vieme, kam má v pláne zamieriť najbližšie. Square odhalilo, že Agent 47 tentoraz letí do Colorada, aby sa postaral až o štyri ciele.

Podľa toho, čo tvrdia tvorcovia, sa bude jednať o jednu z najťažších misií, akú sme v HITMAN-ovi hrali. Misia Freedom Fighters sa bude odohrávať na bývalej farme, ktorá bola pretvorená v tréningový kemp patriaci nemenovanej súkromnej armáde. Čakajú nás tak štyria silní protivníci a celá mapa bude prakticky jednym veľkým nepriateľským územím. Obete nesú mená Sean Rose, Maya Parati, Ezra Berg a Penelope Graves. Každý z nich má svoje vlastné zdatnosti a zatiaľ čo niektorí sa špecializujú v ekologickom terorizme, iní riešia napríklad vypočúvanie za používania chemikálií. Samotná misia bude príbehovo veľmi významná, pretože to bude vlastne predposledná epizóda tejto sezóny. Takže nás čaká veľa spoilerov a odhalení, na ktoré sme začali prichádzať už v Bangkoku.

Samotná mapa ponúka približne 70 výzev, niekoľko úplne nových príležitostí a prevlekov a tiež pribudnú nové zbrane, itemy a vybavenie. HITMAN: Episode 5 vychádza 27. septembra/září 2016 s tým, že posledná epizóda vyjde neskôr tento rok. Zatiaľ ale nie je jasné, či sa tak stane v októbri, novembri alebo dokonca až v decembri.

HITMAN Episode 5 Colorado

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *