Remedy vyvíja dvojicu multiplayerových hier

Remedy Alan Wake

Remedy za svojej existencie nevydalo veľa multiplayerových hier. Vlastne by sa dalo povedať, že skoro žiadnu, keďže Max Payne 3 už mal na starosti Rockstar. Remedy by však chcelo tento trend zmeniť a teraz pracuje na dvoch hrách, ktoré budú využívať online pripojenie.

Jedným z projektov je CrossFire 2, pokračovanie obľúbenej kórejskej strielačky. Tu však Remedy pracuje skôr na singleplayerovej kampani, než na MP, hoci ten je dôležitou súčasťou hry. O druhom projekte však nie je veľa známeho. Vieme však, že sa Remedy chce pustiť do multiplayerovej záležitosti, keďže to je preňho výzva. Navyše chce skombinovať multiplayer s tradičným štýlom rozprávania, ktorý poznáme z Quantum Break, Alan Wake alebo Max Payne. Mohlo by sa jednať o kooperatívny režim pre Alan Wake 2? Alebo Quantum Break? Alebo to bude nejaká úplne nová hra? Uvidíme o niekoľko rokov.

via Sector.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *